Карта кольорів Guardian Paracord

                           

 

 

  Нижче представлені протоколи лабораторних досліджень паракорду виробленого Guardian Paracord в Україні.

Як бачите, розривна нагрузка в 240 кг. для паракорду Guadian Paracord 550 Type III и 350 кг. для паракорду Guadian Paracord 800

підтверджена єдиним авторитетним в даній сфері науковим закладом в Україні. 

 Використовуючи паракорд від Guardian Paracord виготовлений в Україні ви всегда можете бути впевнені в його надійності.

 

 

 

 

  Що таке Паракорд.

 

 Паракорд (Paracord), також відомий як парашутний шнур, є різновидом так званого kernmantle шнура, який складається з Серцевини (Kern), що складається з семи ниток, кожна з яких у свою чергу складається з трьох скручених між собою базових мультифіламентних нейлонових ниток, яке оплетене. (сорочкою, обплетенням) (mantle) з 32 нейлонових ниток. Kernmantle шнури дуже міцні завдяки серцевині та довговічні завдяки оплетці.

 

  З чого зроблено паракорд.

 

 У паракорду, на відміну від деяких керманмант канатів, як серцевина так і оплетка зроблені з одного і того ж матеріалу: нейлон.
В результаті виходить міцний, гладкий, еластичний шнур.
 
   Спочатку паракорд використовувався у Другій світовій війні в повітрянодесантних військах, пізніше паракорд був також прийнятий до використання більшістю підрозділів збройних сил США і навіть був використаний космонавтами під час ремонту космічного телескопа Хаббл.

 

   Де використовується паракорд.

 

 У польових умовах паракорд має ряд переваг перед іншими типами шнурів і мотузок у тому, що він може бути розплетений (розібраний) для багатьох корисних застосувань при виживанні. Сердечник, витягнутий з обплетення зазвичай складається з семи ниток (паракорд 550), у свою чергу кожна з них скручена з трьох ниток (Mil-C-5040 Type III, Guardian Paracord Type III). Ці нитки можуть бути використані як рибальська волосінь або швейні нитки. Обплетення може виявитися корисним у вигляді шнурків, а також там, де потрібно більш тонкий шнур. Громадянське використання паракорду у світі стало звичайним явищем серед туристів та інших любителів відпочинку. Легкість і еластичність паракорду дозволяють носити із собою необхідний запас шнура, не турбуючись його зайвою вагою. Також нашого часу широким успіхом користуються браслети виживання з паракорду (paracord survival bracelet). Будучи по суті декоративною прикрасою, такі браслети, що швидко розплітаються, у разі виникнення в надзвичайних ситуацій можуть бути розпущені в лічені секунди. Тим самим у людини, яка носить на зап'ясті браслет виживання з паракорду, завжди під рукою кілька метровий запас функціонального шнура на всі випадки життя.