Каталог товарів
Очистить
Колір фастекса

Фурнитура

Фурнитура
На сторінці:
Сортування:
Alu-Карабін 50мм Новинка
  50мм для паракорду - це зручний аксесуар для виробів із паракорду.   Також може застосовуватися у повсякденній експлуатації як надійний елемент кріплення дрібних аксесуарів.   Матеріал – сталь з покриттям, потужна пружина.   Звертаємо увагу, ..
60грн
EDC Карабин 25мм для паракорда   - это удобный аксессуар для изделий из паракорда. Также может применятся в повседневной эксплуатации в качестве надежного элемента крепления мелких аксессуаров. Материал - сталь с покрытием, мощная пружина. Обращаем внимание что длина карабин..
30грн
Guardian of Sich бусина " Ждун" Материал - латунь.  Размеры 18х20мм Вес 20гр. Два отверстия, диаметром 4мм.  ..
275грн
Guardian of Sich бусина "Пилот" Материал - латунь.  Размеры 11х16мм Вес 20гр. Два отверстия, диаметром 4мм.  ..
275грн
S-подібний карабін 50мм Новинка
    S-подібний карабін 50мм - це зручний аксесуар для виробів із паракорду.   Також може застосовуватися у повсякденній експлуатації як надійний елемент кріплення дрібних аксесуарів.   Матеріал – нейлон, потужна пружина.   Звертаємо увагу, ..
30грн
Голка (спиця) для плетіння виробів із паракорду - інструмент, що дозволяє значно полегшити завдання плетіння з паракорду.   Принцип роботи простий. Достатньо закрутити кінчик паракорду в різьбовий отвір голки та інструмент готовий до роботи.   Характеристики виробу: ..
75грн
Голка (спиця) для плетіння виробів із паракорду - інструмент, що дозволяє значно полегшити завдання плетіння з паракорду.   Принцип роботи простий. Достатньо закрутити кінчик паракорду в різьбовий отвір голки та інструмент готовий до роботи.   Характеристики виробу: ..
65грн
Карабін Grimloc Новинка
Карабін Grimloc використовується як заміна металевих карабінів. Сумісність із стропами 25мм(військовий стандарт для елементів спорядження) робить їх ідеальним аксесуаром для кріплення елементів тактичного спорядження. ..
50грн
Карабін з мочкою чорний нержавіючий  44mm Новинка
Карабін з нержавіючою мочкою застосовується для кріплення у випадках коли необхідно забезпечити швидке відчеплення шнура. Даний карабін дуже зручний для кріплення щілинника та повідця при вигулі собак. Так само можливий монтаж даного карабіна у великі браслети виживання та темляки.   ..
150грн
Карабин пластиковый   - это удобный аксессуар для изделий из паракорда. Также может применятся в повседневной эксплуатации в качестве надежного элемента крепления  аксессуаров.   Размеры: 80х50мм. ..
60грн
Карабин пожарный - простой в использовании и надежный элемент для разъемного крепления тросов, канатов, цепей. Благодаря защелке, которой он оснащен, полностью исключается выскальзывание петли, троса или любого другого элемента из карабина, чем гарантируется надежность крепления. Применяется для ..
60грн
..
80грн
Карабин с муфтой   - это удобный аксессуар для изделий из паракорда. Также может применятся в повседневной эксплуатации в качестве надежного элемента крепления  аксессуаров. Материал - аллюминий. Размеры: 80х40мм. ..
90грн
 Клипса Web Dominator для монтирования на систему MOLLE.Клипса изготовлена из полиацеталя. Клипса надежно фиксируется на стропе Molle(25мм шириной).  Вариантов использования клипсы очень много: - Крепление трубки гидросистемы в удобном месте - Крепление фонаря ..
40грн
Скоба D-образна 6мм Новинка
Скоба для саперної чи штурмової кішки D-подібна чудова застібка для монтажу саперної та штурмової кішки.   Матеріали: оцинкована сталь.   розміри:   -Довжина 35мм.   -Ширина 25мм.   -Товщина 6мм.   ..
25грн