Каталог товарів

Шакли (скоби)

Шакли (скоби)

Шакли (скоби)

На сторінці:
Сортування:
Скоба для саперної чи штурмової кішки D-подібна чудова застібка для монтажу саперної та штурмової кішки.   Матеріали: оцинкована сталь.   розміри:   -Довжина 35мм.   -Ширина 25мм.   -Товщина 6мм.   ..
25грн
Скоба для браслету з паракорду D-образна це застібка для монтажу у функціональні браслети виживання.  Матеріали: сталь оцинкована. Разміри: -Довжина 35мм. -Ширина 25мм. -Товщина 5мм.   ..
25грн
Скоба латунь  Ω-образна 5mm це застібка для монтажу у функціональні браслети виживання.  Матеріали: латунь. Разміри: -Довжина 35мм. -Ширина 25мм. -Товщина 5мм. ..
90грн
Скоба для браслету з паракорду D-образна це застібка для монтажу у функціональні браслети виживання.  Матеріали: нержавійка. Разміри: -Довжина 35мм. -Ширина 25мм. -Товщина 5мм.   ..
50грн
Скоба регулюєма чорна D-образна 4mm це застібка для монтажу у функціональні браслети виживання.  Матеріали: нержавійка з покриттям. Разміри: -Довжина 35мм. -Ширина 25мм. -Товщина 5мм. ..
80грн
Скоба чорна Ω-образна 4mm це застібка для монтажу у функціональні браслети виживання.  Матеріали: нержавійка з покриттям. Разміри: -Довжина 24мм. -Ширина 22мм. -Товщина 4мм. ..
70грн