Вітаємо.

Компанія Guardian Paracord рада вас вітати на цій сторінці.  

Відкривши виробництво паракорду в 2015 році, команда Guardian Paracord успішно заявила про себе як про надійного партнера. Велика кількість підприємств легкої промисловості, торгівлі та приватних клієнтів скористалися нашою продукцією. За такий короткий період часу ми заслужили репутацію надійного постачальника, який цінує час своїх клієнтів. 

 

Власне виробництво паракорду дозволяє нам виконувати замовлення будь-якого необхідного обсягу в найкоротший термін. Також великою перевагою нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові внести необхідні коригування в кінцевий продукт для того, щоб він найкраще відповідав вашим завданням. Єдиний критерій, який ніколи не змінюється, це підхід до якості. Європейська сировина, сучасне високопродуктивне шнуроплетильне обладнання, відповідність продукції американським (MIL-C-5040) та новим українським військовим стандартам, висока кваліфікація персоналу. Ось що складається Guardian Paracord.

 

Guardian Paracord - єдиний виробник паракорду в Україні, який забезпечує свою продукцію повним пакетом супровідних документів, що відповідають вимогам Міністерства Оборони (МО) України.

 

Guardian Paracord - надійний та перевірений партнер для тих, хто поставляє продукцію в МО України.

 

З питань співпраці звертатися:

 

Guardian Paracord

Україна, Київ

тел.: +38(067)686-02-49